2,díl Největší zázrak psího života

8. června 2007 v 13:44 | judynka
Tak jsem se zase probudil z nádhernáho snu, ve kterém jsem vystupoval jako veliký hrdina kterého mají všichni rádi a hladí si mě.
No nic bylo to krásné snění ,ale už je konec výplodů mojí fantazie a je čas na pořádnou dávku toho sladkého a tekutého co vytéká z mojí maminky ,,Setno".
Otvírám oči. A co se to děje? Už okolo mě není jenom černá tma. Je tu spousta barev a světla, které jsem nikdy neviděl. Už konečně vidím.
Okolo mě je spousta věcí a barev. Připadám si jako v Ráji.Je to nádhera. Už nikdy oči nezavřu a až budu velký starý pes tak uvidím všechno na světě.
Aaaaaaaaaaaaaaaaa...... poooooooomooooooooc. Co se to blíží ke mě? Je to velké a růžová a chce mě to zabít.Co to? Vůbec to není nebezpečné, jenom se to o mě přátelsky otřelo Je mi to povědomé, ale ano vždyť to je moje maminka.
Je úplně jiná než jsem si ji představoval. Má hnědo-čërno-bílou srst, velkou hlavu, její oči jsou černéjako tma, kterou jsem před tím vitěl. Její čumák se lesknul, což znamená, že maminka je zdravá.
,,Ahoj Dolare, vidím, že se Ti už otevřela očka."štěkne přívětivě. Dívám se na ni a vidím toho nejhezčího psa na světě.
,,Auuuuuuuuuu! Něco mě kouslo" podívám se tím směrem a vidím něco jako sebe. ,,To je Larra, tvoje mladší sestřička." vysvětluje maminka. ,, Jsi z celého vrhu nejstarší a proto se o ni musíš starat až budu pryč stejně jako o Teda a Ňufa, tvé dva brášky.",,Co to je vrh?" Ptám se a připadám si hloupě. ,,To je....´´ pokusila se vyštěknout ,,Setno,, , ale moje kvíknutí ji přerušilo.
,,Ahoj Setno, tady je snídaně" řeklo něco podivného co sem přišlo po dvou nohách.Má to povědomý hlas.......Ahááá už vím toje to co mě ovyndalo z pelechu.
,,To je páníček, neboj, nechce Ti ublížit .´´ slyším klidný maminčin hlas. ,,Tady máš holka papání´´ oslovuje maminku, která se hrne k něčemu v misce. Pohladil jí po hřbeťe a odešel.
Dneska jsem toho viděl docela dost tak už usínám a těším se na další dobrodružství.
Pokračování příště
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama