1,díl zvířata mluví???

9. června 2007 v 16:43 | judynka
Takže asi bysme se měli představit.Takže já co teď píšu se jmenuju Káťa a moje dvojče které je o 5 minut mladší se jmenuje Lucy.Je nám oboum 15 let a budeme chodit na gympl do Magdeburgu ptž naši rodiče nám chtějí zajistit studium v zahraničí.Bydlíme v ČR a budeme bydlet u nějaké rodiny na K. ale furt si nemůžu vzpomenout jak se jmenují.Máme obě dvě hnědé vlasy akorát já je mám krátce střižené a Lucy je má delší.Měříme 169 cm a oči máme hnědé.Jsme takové normoš holky,ale jsme trochu odlišné v povaze jsme sice obě dvě vtipálkové,ale Lucy bere některé vážné věci vážně a je takovej pohodář nic ji jen tak nevytočí.Za to já jsem výbušné povahy,ráda se peru jsem rebelka a nic neberu vážně.Jinak jsme pohodě,ale kdo si nás znepřátelí tak to radši ani nechtějte vědět =D.No a teď už k příběhu.
PŘI BALENÍ DOMA:
"Hej co si mám sebou vzít?"zeptá se mě Lucy a já jsem už tak nervní že mě nenapadne nic jiného říct než "Oblečení ne?"a hned sklesnu na postel a tečou mi po tvářích slzy "Kačko no tak mě se tam taky nechce"obejme mě Lucy "No jo,ale ty tu nemáš kluka já jo a já ho na rok nechci opustit"a začnu brečet ještě víc při pomyšlení že tu Marek zůstane no snad mi ho nepřebere moje největší nepřítelkyně.Pomyslím si. "No tak už bysme měli hodit poslední věci a jít spát"řekne mi ségra na což můžu jen souhlasit ptž už jsem celkem unavená.
RÁNO:
"Hej ségra vstávej"začnu tahat z Lucy deku "Co?" "No nic proti ale za hodinu nám letí letadlo a na letišti sme za půl hoďku"řeknu vklidu ptž já už jsem připravená "Ty vole to si mně nemohla vzbudit dřív?"zařve na mě vyčítavě a už letí do koupelny.Musím se jí v povzdálí tlemit ptž je to fakt směšný když vy jste vklidu připraveni a vaše dvojče lítá jak splašená.Když se konečně namaluje a obleče tak jdeme dolů kde se nasnídáme a já poprvé uslyším to co nám změní život "Ty vole už zase hnusný granule"podívám se směrem na mího psa Filipa "Co tak blbě civíš mám hlad a pls žádný granule"já se znovu začnu divit a promnu si oči jako jestli se mi to nezdá když zjistím že ne tak mu dám kus šunky a dál už to neřeším.
NA CESTĚ:
"Tak dámy a pánové nasedat"řekne letuška a my už dávno sedíme počkáme až letadlo vyletí a zapneme si svoje ipody.Pak letadlo začne poamlu přistávat a my si vystoupíme.Cesta byla celkem unavující.Letíme ven(jako běžíme) a venku na nás čeká černá dodávka"Takovou už jsem někde viděla"řekne mi sestra a já jí jen přikývnu pak si nasedneme a řidič nám řekne že nás odveze k paní Kaulitzové domů. "Kruci to jméno mi taky něco říká"řeknu a už jedeme domů.
Když přijedeme vynese nám ten pan řidič zavazadla a my zazvoníme když se otevřou dveře tak nás málem vomejou stojí tam……
)Lucy a Kačenka)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a si tu :-*

Nebyla :)
Byla :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama